Історія - Любимівка

Історія починається з 1957 року

з моменту створення радгоспу «Україна»

В 2000 році колишній радгосп реформовано у вертикально інтегроване сільськогосподарське підприємство – ТОВ “Любимівка”, яке спеціалізується в галузі рослинництва та овочівництва, що розташоване в Любимівській сільській територіальній громаді, Дніпропетровської області вздовж річки Дніпро.

Земельний банк включає  близько 7 000 га землі, з яких орних – більше 6000 га. Основні культури вирощування: пшениця, ячмінь, соняшник, кукурудза, рапс, овочі та баштан. Для виробничої діяльності на підприємстві створена потужна виробничо – технічна база, розвинена інфраструктура, придбана імпортна сільськогосподарська техніка, впроваджені сучасні технології вирощування, зрошення та управління бізнес – процесами.

На підприємстві працює штат професійних фахівців: керівники, агрономи, інженери, бухгалтери, механізатори, менеджери з реалізації тощо.

Підприємство знаходиться поруч з добре розвиненою транспортною та залізничною інфраструктурою, що дозволяє виконувати логістичні рішення будь якої складності.

Завдяки творчому та інноваційному підходу до вдосконалення агротехнології (щорічно проводиться до 100 різних виробничих експериментів), придбання високотехнологічного обладнання, підприємство досягло найвищих результатів у виробництві сільськогосподарських культур та є лідером по області серед конкурентів.