Кавун - Любимівка

КАВУН

Початок сезону:

Упаковка:

Замовлення по тел: 050-355-02-31

Кавун – одна з найулюбленіших літніх ягоду. Солодкі плоди, що втамовують спрагу й від яких просто неможливо відірватися, в літню спеку продаються вздовж трас, в кіосках, на ринках, з машин або просто з землі. Так, це кавуни. Не любити цю велику ягоду просто неможливо. Самостійно вирощені на відкритих грядках і полях, освітлені прямими променями палючого сонця, кавуни радують солодкою м’якоттю, що тане в роті.

«Арашан»

ОВАЛЬНОЇ ФОРМИ ВАЖИТЬ БЛИЗЬКО 9-12 КГ

Плід має округло-овальну форму і покритий смугастою, гладкою шкіркою, яка має помірну товщину. Середня вага цих кавунів становить приблизно 9-10 кг. М’якоть кавунів темно-червона, однорідна, з малим чорним насінням. Вона вражає своєю цукристістю, соковитістю і ароматом, містячи від 10 до 11% цукру за шкалою Брікс. Вони ідеально підходять для використання в домашній кулінарії для приготування свіжих фруктових нарізок або для квашення.

Кароліна Гросс

Плід подовжений масою 16-22 кг

Плоди цього сорту вражають своїм величезним розміром та мають овально-подовжену форму. В середньому вага кожного плоду коливається від 16 до 22 кг, але 30% плодів можуть досягати маси 27-32 кг. Їхня темно-зелена шкірка прикрашена світлими смугами.

Внутрішній м’якуш кавуна має насичений червоний колір, ніжну текстуру та вражає своєю солодкістю та соковитістю.

Топ Ган

округло-овальної форми масою 8-10 кг

Плоди мають округло-овальну форму та однаковий розмір. Середня вага становить 8-10 кг, але деякі плоди можуть досягати 15-16 кг. Їхня шкірка має типове смугасте забарвлення. М’якоть виразно-червона, без порожнеч, з невеликою кількістю дрібного чорного насіння. Смак вражає своєю цукристістю, соковитістю та смачністю. Кавун містить значну кількість цукру, глюкози, фруктози, а також вітамінів і мікроелементів. Ідеально підходить для продажу на свіжому ринку у головний сезон, а також для переробки та квашення.

Цукровий малюк

округлої форми масою 2-4 кг

Цукровий Малюк – це дуже цікавий сорт кавуна, який здобув широку популярність і отримав безліч позитивних відгуків. Назва сорту повністю відповідає його смаковим якостям, оскільки невеликі плоди характеризуються ніжно-солодким смаком та мають розмір 2-4 кг.

Незважаючи на тонку шкірку, плоди добре переносять транспортування і можуть зберігатися тривалий час. Вміст цукру в кожній ягоді досить великий, але цей кавун вважається дієтичним, оскільки в 100 грамах міститься лише 35 кілокалорій.